רכשת מעל ₪300 ?! מגיע לך משלוח מתנה ₪100 מתנה בקנייה מעל ₪300 קופון SALE

חולצות צנועות

מגוון חולצות צנועות, אופנה ייחודית בקו צנוע

היכן אפשר לקנות חולצות מעוצבות? מי מעצבת חולצות צנועות יפות? בעבר, השאלות הללו העלו בשומעות אותן מבוכה. היה קשה למצוא ביגוד צנוע איכותי ונאה ולא פעלו מעצבות בגדים רבות הפונות לקהל הדתי והחרדי. בשנים האחרונות, מצב-ביש זה השתנה.

חולצות צנועות באופנה ייחודית וחדישה

בעבר הלא-רחוק, אופנה צנועה משמעה היה – כמעט תמיד – אופנה שאיננה מוקפדת. הדגש הושם לא על ה"אופנה", אלא על ה"צנועה". חולצות ארוכות משמען היה חולצות אחידות יחסית, חסרות מעוף ובעלות עיצובים קבועים יחסית. הצבעים שהיו בשימוש היו צבעים חסרי ייחוד וחסרי חיות.

בשל כך, נשות המגזר הדתי והחרדי נותרו צמאות לאופנה איכותית יותר. בדיוק כמו הקהל הרחב, גם לנשות המגזר היה מאז ומעולם צורך בלבוש נאה והולם. אחרי ככלות הכול, צנוע, אין פירושו "לא-מעוצב".

רוויה לצימאון הגדול

אל תוך הוואקום הזה נכנסה המעצבת הצעירה והטרנדית ברכה בן חיים. כבר בנעוריה, גילתה ברכה בן חיים את אהבתה לתפירה ולעולם העיצוב והאופנה. המחסור בחולצות צנועות ואופנתיות צרם לה והיא החליטה לפעול על מנת למלא את החסר. עיצוביה נשענים על מספר דגשים שונים:

חולצות צנועות באופנה צעירה

עיצוביה של ברכה בן חיים שמים דגש גדול על קו צעיר וטרנדי. חולצות "זקנות", הגורמות ללובשות אותן להיראות מבוגרות פי כמה משנותיהן, אינן נחלתה. אצל בן חיים, גם החולצות הצנועות משמען חולצות עדכניות, המשדרות רעננות ושיקיות. הבגד, על פי תפיסת עולמה, צריך להחמיא ללובשת אותו ולהתאים לאורח חייה.

בואי לראות גם מגוון שמלות צנועות של המותג ברכה בן חיים

בגדים איכותיים ברמת גימור גבוהה

אין כל הכרח כי נשות המגזר הדתי והחרדי יסתפקו בבגדים שאינם מהאיכות הגבוהה ביותר. רכישת חולצות צנועות, שמלות או מעילים איננה צריכה להיות רכישה המתבצעת מתוך התפשרות. עיצוביה של ברכה בן חיים מתאפיינים כולם בבד איכותי, בתפירה איכותית ובעבודה מצוינת. אלו הם בגדים איכותיים, שיחזיקו מעמד לאורך זמן ויוכלו לשמש למגוון אירועים.

בין אם מדובר בבגדי יומיום פשוטים יותר ובין אם מדובר על בגדים חגיגיים וייצוגיים יותר, עיצוביה של ברכה בן חיים אינם מתפשרים על איכותו של הבד ועל איכות העבודה.

קו נקי וצנוע

אף על פי שעיצוביה של ברכה בן חיים הם טרנדיים ושיקיים, העדכניות הזו איננה באה על חשבון ההתאמה לצרכי המגזר. חולצות צנועות ראוי שיהיו עדכניות וטרנדיות, כמובן, אך לא על חשבון התאמתן לצרכי הנשים. בגדיה של ברכה בן חיים מתאפיינים כולם בקו נקי ואסתטי, בצניעות וביופי.

עיצובים עכשוויים, ליומיום ולאירועים

עיצוביה של ברכה בן חיים מאפשרים לנשות המגזר החרדי והדתי לבחור את לבושן מתוך מגוון רחב וגדול. מבין האפשרויות השונות, כל אחת יכולה למצוא את טעמה הייחודי והאישי. בין אם מדובר בביגוד ליומיום או בבגדים מיוחדים לרגל אירוע מסוים, עיצוביה של ברכה בן חיים בהחלט ייענו על צרכיך.

חולצה צנועה שמתאימה לך – בכמה קליקים בלבד

ניתן להתרשם מהעיצובים השונים באתר ולבחור את הסגנון המתאים לך. את הבגדים ניתן לרכוש בחנות הממוקמת בירושלים, באתר או במגוון בתי אופנה ברחבי הארץ המחזיקים ברשותם את עיצוביה של ברכה בן חיים. בכל שאלה או תהייה, ניתן ליצור אתנו קשר באמצעות דוא"ל, טלפון או אפילו וואטסאפ ונשמח לעמוד לרשותך.

צור קשר

דילוג לתוכן