רכשת מעל ₪300 ?! מגיע לך משלוח מתנה ₪100 מתנה בקנייה מעל ₪300 קופון SALE

חצאיות

מגוון חצאיות צנועות, אופנה ייחודית בקו צנוע

היכן אפשר למצוא חצאיות צנועות מעוצבות? איפה קונים חצאית צנועה שמתאימה לאירוע? בעבר הלא-רחוק, התשובה על השאלות הללו הייתה פשוטה – לא מוצאים. בגדים צנועים לא היו מעוצבים ולא התאפיינו ביופי וטרנדיות מיוחדת. היום, המצב הזה השתנה. כיצד?

חצאיות צנועות – האפשרות לבחור

עד לא מזמן, חצאיות צנועות משמען היה, כמעט תמיד, חצאיות פשוטה. בין אם מדובר על חצאית יומיומית ובין אם מדובר על חצאית לאירוע, מגוון האפשרויות אשר עמד בפני הנשים הדתיות והמסורתיות היה מצומצם באופן מכעיס. בסופו של דבר, רבות נאלצו להתפשר בבחירותיהן האופנתיות.

היום, מצב זה השתנה. קיימות היום מגוון חצאיות צנועות, שמלות צנועות ואקססוריז משלימים נוספים, אשר מאפשרים לכל אישה לבחור את הביגוד המתאים והנכון לה. אין כל הכרח להתלבש רק לפי ההיצע הדל של חנות זו או אחרת – היום, ניתן להתחדש כמו שצריך. לא משנה איזה אירוע מתקרב, קל ופשוט להצטייד לקראתו בביגוד הנכון וההולם.

חצאיות צנועות באיכות גבוהה

היום, קיימות אפשרויות אופנתיות רבות ושונות. היום חצאיות צנועות בהחלט יכולות להיות אופנתיות ומתאימות לגופך ולצרכיך ומחמיאות. כשקיים מגוון כה מאפשר בשוק, אין עוד כל סיבה לבחור בעיצובים המיושנים והלא-רלוונטיים שאפיינו בעבר את המגזר החרדי והדתי. היום, אישה בעלת מודעות אופנתית בהחלט יכולה לבחור את החצאית המתאימה למסורת שלה וכן לאופי ולטעם האופנתי הייחודי שלה.

רוצה לדעת עוד? בואי לקרוא אודות המותג ברכה בן חיים


מעצבות צעירות מתוך המגזר

מי שמכירה את צרכי נשות המגזר טוב מכולן היא, כמובן, אשת המגזר. מי שגדלה בתוך העולם המסורתי ושכללי הצניעות והמסורת קרובים לליבה – ולצדם הצורך בלבוש אופנתי וטרנדי. זהו בדיוק תיאור חייה של המעצבת הצעירה ברכה בן חיים.

ברכה בן חיים החלה את דרכה בעולם האופנה כבר בגיל 15. אהבתה לתפירה ולעיצוב השתלבה היטב בצורך שלה לבגדים שיקיים ונאים, אשר יבטאו כראוי את פנימיותה ואישיותה.

מחנות קטנטנה במחסן – לעיצובים בכל רחבי הארץ והעולם

ברכה בן חיים החלה את דרכה האופנתית בביתה בירושלים. בהיותה בגיל הנעורים, החלה לעצב חצאיות צנועות, שמלות צנועות ובגדים צנועים נוספים עבור נשות המגזר. בתחילה, היה מדובר בחנות זעירה, אשר פעלה מתוך מחסן קטן שמוקם מתחת לביתה.

עיצוביה של ברכה בן חיים היווה מענה על צורך גדול של נשות המגזר. בגדיה המעוצבים הפכו במהירות לשם דבר והשמועה פשטה במהירות ברחובות העיר. תוך זמן קצר נפתחה חנות מרווחת בשכונת רמת אשכול שבעיר, אשר נותנת מענה לנשות העיר והאזור.

עיצובים טרנדיים ועדכניים

ברכה בן חיים מתמקדת בעיצוב חצאיות צנועות, שמלות צנועות וחולצות צנועות, אשר יענו על צרכי נשות המגזר. עיצבנו את הבגדים בקו צעיר, אסתטי ונקי. בגדיה הייחודיים פותחים מגוון חדש של אפשרויות בפני הנשים חובבות האופנה.

מעיצוביה השונים של ברכה בן חיים ניתן להתרשם בקלות ובנוחות בקטלוג האתר. קיימות מגוון אפשרויות לרכישה: בחנות בירושלים, בבתי אופנה שונים ברחבי הארץ ובעולם וכן כמובן בהזמנת משלוח באתר האינטרנט. עבור כל שאלה נוספת, תהייה או מחשבה, אפשר ליצור אתנו קשר בקלות במספר אמצעים: שיחת טלפון, הודעת דוא"ל או אפילו הודעת וואטסאפ. בכל אחד מהערוצים הללו, נשמח לעמוד לרשותך בכל נושא ובכל עת.

דילוג לתוכן