רכשת מעל 300 ₪ ?! מגיע לך משלוח מתנה

שמלות לאירועים

מגוון רחב של שמלות לאירועים

איך בוחרים שמלות לאירועים? לפי מה משווים בין סוגי שמלות?

ההבדל בין שמלות רגילות ופריטי לבוש לאירועים בא לידי ביטוי בכמה מישורים. אמנם נהוג להסתכל רק על המראה של השמלה, אבל האמת היא שיש עוד פרמטרים שצריך להתייחס אליהם. ככל שמתייחסים מוקדם יותר להבדלים בין סוגי השמלות, כך עולה הסיכוי לבחירה נכונה של הבגדים לאירוע.

מלבד הבדלים בין סוגי השמלות ובגדי אופנה לדתיות, יש גם חשיבות לתשובה לשאלה מי עומד ללבוש אותם. ממטבע הדברים, יש הבדל בין שמלות לאמא של הכלה או החתן – לבין שמלות שרלוונטיות לחברה של הכלה. ברור מאליו שכל האורחים רוצים להיראות במיטבם באירוע, אבל זה לא אומר שכולם בוחרים את אותן שמלות.

האירוע מתקרב? יש לנו שמלה בשבילך!

הקטלוג של ברכה בן חיים יעשה לך את החיים קלים יותר. כל הפריטים בקטלוג מעוצבים ברמה גבוהה, בתפירה עילית ולפי סטנדרטים גבוהים של צניעות. אז אם האירוע מתקרב ועוד אין לך שמלה, אנחנו נפתור לך את הבעיה.

היתרונות של שמלות לאירועים

שמלות צנועות יכולות להתאים גם לאירוע הקרוב וגם לאירועים שעוד יגיעו אחריו. זו למעשה השקעה משתלמת לכל דבר ועניין, כי שמלה שמיועדת לאירוע בדרך כלל מיוצרת מבד איכותי יותר. כמו כן, אפשר להשוות בין סוגים שונים של שמלות וכך לדאוג שהן יתאימו גם לבית כנסת.

אצל חלק מהנשים, אותן שמלות שמיועדות לאירוע הופכות לפריט לבוש מועדף לאירועי חברה, פנאי ובילוי עם המשפחה. התנאי היחיד הוא שהשמלה תהיה איכותית ושחומרי הגלם יהיו חזקים ועמידים.

טיפים לבחירת שמלות לאירועים

הדבר החשוב ביותר הוא להשוות בין סוגים שונים של שמלות לפי פרמטרים אובייקטיביים. בגלל שעל טעם וריח קשה להתווכח, כמעט בלתי אפשרי לבסס את ההשוואה רק על העיצוב. מנגד, על פרמטרים אובייקטיביים אי אפשר לערער.

הפרמטרים הרלוונטיים לבחירת שמלות צנועות הם מידות, מחיר וסוג הבד. שמלת קומות אוברסייז מבד כותנה למשל בהחלט תתאים ליום יום, בעוד שמלת קטיפה תתאים לאירוע. מכאן והלאה, השיקול הוא כבר סובייקטיבי וקשור אל מידת הקרבה בין המוזמנים לבעלי האירועים.

ככה קונים היום שמלות צנועות

ברכה בן חיים החלה את דרכה בגיל 15. מאז היא הספיקה ללמוד חוג תפירה ולגלות את האהבה האמיתית שלה – עיצוב אופנה. בזכות ניסיון מוכח ולקוחות מרוצים, ברכה בן חיים מאפשרת גם לך להשיג כעת שמלות לאירועים בלחיצת כפתור, צרי אתנו קשר ונשמח לעזור.

דילוג לתוכן