רכשת מעל 300 ₪ ?! מגיע לך משלוח מתנה

שמלות

שמלות צנועות לנשים
קולקציה ייחודית בקו צנוע

היכן אפשר לקנות שמלות צנועות? כיצד להתאים שמלה צנועה לכל אירוע? אלו הן שאלות העשויות להטריד מאוד את האישה הדתייה המקפידה על לבוש צנוע. בעבר, בכדי להתלבש בצניעות נאלצו הנשים להסתפק בבגדים שאינם מספקים.

שמלות ערב צנועות – ההיסטוריה של השמלות

בעולם האופנה הכללי שבו הבגדים אינם בהכרח צנועים, מאז ומעולם היה מגוון רחב במיוחד של שמלות. שמלות ערב צבעוניות ומעוצבות, בכל הסגנונות והאפשרויות, רק חיכו שנשים ילבשו אותן. שמות גדולים כמו קוקו שאנל ורסצ'ה וז'אן-פול גוטייה היו משויכים, מאז ומעולם, לעולם האופנה העדכני והססגוני. עולם האופנה הצנועה והשמלות הצנועות, מנגד, נותרו זנוחים למדי.

בואי לקרוא אודות על רבקה בן חיים

אופנה עילית לכל מטרה

בשנים האחרונות, החלו לפעול בשטח מעצבות ומעצבים שונים הפונים גם אל השוק הצנוע. הצורך וכמו כן המחסור בשמלות מנועות ומשובחות ניכר לעין ודחפו מעצבים שונים לתחום. סוף-סוף, לנשים הצנועות ניתנה האפשרות להתהדר

  • בשמלות יפיפיות,
  • מעוצבות לעילא ולעילא,
  • באיכות בלתי מתפשרת

המתאימות לצרכיהן הייחודיים.

אחת המעצבות הבולטות בתחום זה היא ברכה בן חיים. בן חיים, אשר בגילה הצעיר כבר עומדות מאחוריה מספר שנות ניסיון מרשים ביותר, פונה בעיצוביה אל הקהל הצנוע. עיצוביה הכוללים שמלות צנועות מגוונות פותחים מגוון אפשרויות חדשות לנשות המגזר הצנועות. בניגוד לעיצובים המסורתיים והמיושנים ששלטו בשוק בעבר, עיצוביה של ברכה בן חיים מלאי מעוף וטרנדיות.

שמלה לכל אירוע

אירועים שונים בחיים מצריכים הצטיידות בביגוד מתאים. אירועי ערב כמו חתונה של קרובי משפחה וערבי פסח או ראש השנה דורשים שמלות צנועות המתאימות לאירועי ערב. עבור ברית מילה, הנערכת בבוקר, מתאים יותר להצטייד בשמלה שונה המתאימה יותר לאור היום. עבור ערבי שבת וימי שבת, מתאים לבחור בשמלות יפות עם דגש על נוחות.

שמלות צנועות של ברכה בן חיים

בסטודיו של ברכה בן חיים ניתן למצוא מגוון שמלות המתאימות לכל אחד מהאירועים ומעוצבות מתוך מחשבה על הגיוון ועל הצרכים המשתנים של לקוחותיה. בזכות זאת, ניתן למצוא בחנותה מגוון רחב של אפשרויות הלבשה.

שמלה צנוע וצבעונית מלאת חיים

בעבר, עולם האופנה הצנועה סבל ממחסור חמור בצבעים. הבגדים היו כהים ברובם ורבים מהם נצבעו בשחור או בכחול כהה. מעטים הבגדים שהעזו לבלוט בצבעים שונים וחיים יותר, גם כאשר העיצוב עצמו נשמר סולידי ובטוב טעם.

עיצוביה של ברכה בן חיים שוברים לחלוטין את הכלל הישן והמיושן הזה. בסטודיו שלה, הצבעים החיים והססגוניים הם העיקר. שמלות צנועות אמנם צריכות לשמור על כללי הצניעות, אולם אין כל הכרח שלא יבטאו את החיות והשמחה של הלובשת אותן.

עיצובים צעירים ורעננים

כאמור, ברכה בן חיים החלה את דרכה בעולם האופנה בגיל צעיר מאוד

  • בהיותה בת 15 בלבד.

גם היום, שנים אחרי, צעירותה מתבטאת גם בקו העיצובי הטרנדי והמעודכן שלה. בין אם מדובר על שמלות ערב צנועות, חצאיות צנועות או חולצות, העיצובים כולם בולטים באופנתיות שלהם ובקו הנקי שלהם. שמלות שנראות "זקנות" ו"מבוגרות" מדי, אי אפשר למצוא כאן.

את עיצוביה המגוונים של ברכה בן חיים ניתן לרכוש בחנותה בירושלים וכן להתרשם מהם ולהזמינם באתר. נוסף לכך, על כל שאלה או תהייה ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון, בדוא"ל או בוואטסאפ ונשמח לעמוד לרשותך בכל נושא.

דילוג לתוכן